Nasza oferta

Szukasz profesjonalizmu na każdym kroku? Jesteśmy dla Ciebie.

Cennik usług na rok 2021

Cenimy transparentność, więc jako jedni z nielicznych udostępniamy publicznie cennik.

Cena za 1 godzinę pracy naszego inżyniera to 137,5 ZŁ NETTO.

Oto co możemy Ci zaoferować:

Featured Box Image

tworzymy profesjonalne systemy

Rozpoczynamy od wspólnej kawy, przechodzimy przez analizę, projekt, implementację systemu a kończymy wsparciem. Do analizy wykorzystujemy makiety, projektujemy w oparciu o sprawdzone standardy, implementujemy korzystając z automatycznych testów, budowania i wdrażania (CI, CD), wsparcie świadczymy nawet w trybie 24/7. A kawę pijemy tylko aromatyczną. Bo tak lubimy.

Featured Box Image

Ożywiamy porzucone aplikacje

Podejmujemy się wsparcia i rozwoju systemów stworzonych przez zespoły IT, które z różnych przyczyn porzuciły ich rozwój. Dla nas to ciekawe wyzwanie a dla naszych Klientów szansa na stabilny rozwój produktów.

Featured Box Image

Spajamy projekty

Poświęcamy dużo czasu na zrozumienie środowiska projektu, w którym się poruszamy. Potrafimy pracować w zespołach projektowych złożonych z wielu podmiotów. Pomiędzy słowami "problem" - "rozwiązanie" jest u nas tylko myślnik - dla czytelności. Dlatego często w projektach stajemy się naturalnym liderem, mediatorem i spoiwem.

Featured Box Image

Integrujemy Enonic CMS

Jako jedyna polska firma mamy status Enonic Solution Partner. Dzięki temu oferujemy Państwu tylko sprawdzone rozwiązania CMS prosto z Norwegii.

Featured Box Image

Oswajamy dokumentację

Każdy projekt rozpoczynamy od makiety i analizy. Dlatego dobrze wiemy czego potrzebują inni wykonawcy. Chętnie uczestniczymy w projektach analitycznych i świadczymy eksperckie usługi doradcze z zakresu IT. Stworzymy dokumentację projektową, przygotujemy techniczny wkład do SIWZ. Z radością podzielimy się wiedzą.

Featured Box Image

Programujemy Google Asystenta

Podążając za światowymi trendami opanowaliśmy sztukę tworzenia Asystentów Google. Korzystając z naszych szerokich kompetencji IT tworzymy rozwiązania o wiele bardziej złożone i użyteczne niż nasza konkurencja.

Featured Box Image

Wdrażamy Digital Signage

Projektujemy, instalujemy, uruchamiamy i wspieramy rozwiązania typu Digital Signage. Profesjonalne monitory, ściany LED, systemy zarządzania treścią video i automatyka dla DS - to nasza pasja.

Featured Box Image

Zapewniamy opiekę IT

Jako inżynierowie z krwi i kości nie obawiamy się żadnej technologii i dysponujemy szerokim zespołem specjalistów z różnych dziedzin, programujących w rozmaitych technologiach. Szukasz firmy, która będzie w stanie zaopiekować się Twoim IT w 100%? Zapraszamy do kontaktu!

Wykorzystujemy technologie:

ProgramowanieJAVA, .NET, PHP, HTML5, CSS3, Javascript, jQuery, Responsive Web Design, Progressive Web App, Angular, Gulp, Webpack, SCSS, jPALIO, C, C++, Delphi, Groovy, Spring Framework

Bazy danychPostgreSQL, MS SQL, DB2, Oracle, MySQL, MongoDB

NarzędziaGitlab, JIRA, Confluence, Bamboo, Slack, Moqups, Git, Asana, Zeplin

MetodologieAgile, SCRUM, PRINCE2, GTD, DDD, SIPOC