Kariera w Plativo

Dołącz do nas i bądź częścią ekosystemu Plativo

Kariera

Plativo to ludzie. Ci zatrudnieni na etacie, Ci którzy współpracują na zasadzie B2B i Ci, którzy po prostu nas codziennie wspierają wierząc w nas i trzymając kciuki za powodzenie każdego projektu, który realizujemy.

W czasie rekrutacji sprawdzamy nie tylko wiedzę techniczną, ale i umiejętność pracy w zespole. Zależy nam na tym, ponieważ w Plativo stajesz się częścią naszego ekosystemu.

Spotkania firmowe

Urodziny.7.7.x

Co roku obchodzimy w Plativo urodziny. Każdy z nas w upalnym lipcu czeka na siódmego, bo rokrocznie od 7.07.2014r. tego dnia idziemy na firmowe lody do najlepszych lodziarni w okolicy. Jest to jedyny dzień w roku, w którym nikogo z nas nie obowiązuje limit gałek na osobę.

PLAPIVO

Dwa razy do roku organizujemy również Plapivo. Dzięki tym spotkaniom w połowie roku i na Święta Bożego Narodzenia, mamy wreszcie okazję usiąść wspólnie do stołu, bez komputerów i technicznych wyzwań. Każde Plapivo odbywa sie w innym lokalu. W ten sposób zaznaczamy kolejne pinezki na kulinarnej mapie Warszawy! Jak dotąd gościliśmy już w: Znajomi Znajomych, Krowarzywa, Południk Zero, Na Lato, Słoik, Secado, Sen nad Wisłą, AIOLI, DZiK oraz Banjaluka.

Chcesz pracować z nami? Zapraszamy!

W tym momencie nie rekrutujemy nowych pracowników, ale zawsze chętnie się zapoznajemy z nowymi osobami i ich CV. Jeśli chciałbyś, żebyśmy dodali Cię do bazy i odezwali, gdy będziemy prowadzili proces rekrutacyjny, wyślij nam po prostu swoje CV na adres email: rekrutacja@plativo.com. Nie zapomnij o udzieleniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.